KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11978028
nr 1197 8028
Arne Lindblom, Stora Hoparegränd, Stockholm, signerad. Olja på duk, 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:00:20
19/7 10:53:52
300 kr
14/8 08:38:48
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm